VAIŅODES KAUSS

———————————————————————————————————————————————–

Sadarbojoties Vaiņodes novada domei, šautriņu mešanas klubam “Priekule” un Latvijas Darts Organizācijai (LDO), no 2014. gada Vaiņodē tiek organizētas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā “Vaiņodes Kauss”, tādā veidā Vaiņodes novadā sapulcējot lielu daļu labāko šī sporta veida pārstāvjus no Latvijas un Lietuvas.

“Vaiņodes Kausa” individuālo sacensību godalgoto vietu ieguvēji

———————————————————————————————————————————————–

VAIŅODES KAUSS 2016

2016. gada 19. martā Vaiņodes kultūras nama telpās

Plašāka informācija pa e – pastu info@smkpriekule.lv

———————————————————————————————————————————————–

VAIŅODES KAUSS 2015

Kopumā dāmu un kungu individuālajās sacensībās piedalījās 14 dāmas un 51 kungs no Latvijas un Lietuvas, tai skaitā arī 5 jaunieši jauniešu turnīrā. Dāmu konkurencē Vaiņodē triumfēja vaiņodniece Irēna Bauze, savukārt kungiem nepārspēts palika Arūnas Čiplys no Mažeiķiem.

Dāmu turnīra rezultāti: grupu turnīrsizslēgšanas spēlesgandarījuma turnīrs

1. Irēna Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

2. Kristīne Kuzmane (ŠMK “Vecpiebalga”, Latvija)

3. Zeltīte Strade (Lizums, Latvija)

3. Areta Kovaļevska (SK “Bauskas Darts”, Latvija)

Kungu turnīra rezultāti: grupu turnīrsizslēgšanas spēlesgandarījuma turnīrs

1. Arūnas Čiplys (Mažeiķu Darts SK, Lietuva)

2. Guntars Stipins (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

3. Gintaras Tumenas (Viļņas “Legionas”, Lietuva)

3. Sigitas Vasylius (Šauļu “Auksine Strele”, Latvija)

Jauniešu turnīra rezultāti:

1. Rihards Slišāns (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

2. Indars Mikāls (Vaiņode, Latvija)

3. Dāvis Grantiņš (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

———————————————————————————————————————————————–

VAIŅODES KAUSS 2014

Kopumā dāmu un kungu individuālajās sacensībās piedalījās 18 dāmas un 45 kungi no Latvijas un Lietuvas, tai skaitā arī 6 jaunieši jauniešu turnīrā. Dāmu konkurencē Vaiņodē triumfēja Lizuma šautriņu metēja Zeltīte Strade, savukārt kungiem nepārspēts palika Darius Labanauskas no Kauņas.

Dāmu turnīra rezultāti: grupu turnīrs; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

1. Zeltīte Strade (Smiltenes Darts Klubs, Latvija)

2. Kornelija Lušaite (Jonavas “Strele”, Lietuva)

3. Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

3. Kristīne Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Kungu turnīra rezultāti: grupu turnīrs; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

1. Darius Labanauskas (“Smiginis LT”, Lietuva)

2. Madars Razma (ŠMK “Priekule”, Latvija)

3. Arūnas Čiplys (Mažeiķu Darts SK, Lietuva)

3. Rūdolfs Mežeckis (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

Jauniešu turnīra rezultāti:

1. Rokas Aniulis (“Smiginis LT”, Lietuva)

2. Kornelija Lušaite (Jonavas “Strele”, Lietuva)

3. Ugnius Jankūnas (Elektrēnu “Dublis”, Lietuva)

3. Endijs Vasiļjevs (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

———————————————————————————————————————————————–