2014. gada Latvijas čempionāts

No 17. līdz 19. janvārim Saulkrastos tika noskaidroti 2014. gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā, par kuriem kungu konkurencē atkal kļuva šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvji. Kopumā starp 84 čempionāta dalībniekiem startēja arī 13 šautriņu mešanas kluba “Priekule” šautriņu metēji. Kungu konkurencē savu trešo Latvijas čempiontitulu izcīnīja priekulnieks Madars Razma, kurš pārī ar novadnieku Aigaru Strēli triumfēja arī pāru čempionātā, savukārt dāmu konkurencē ar bronzas godalgām pāros mājās atgriezās pagājušā gada čempiones no Vaiņodes – Irēna Bauze un Kristīne Bauze. 

Pielozēto pāru sacensību rezultāti (4):

1. vieta – Uldis Zeitmanis / Valters Melderis (ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

2. vieta – Laima Upeniece / Madars Razma (ŠMK “Priekule”, Latvija)

3. vieta – Sandija Andersone / Sarmīte Prūse (ŠMSK “Asās Adatas” / “Pieci Vilki”, Latvija)

3. vieta – Matīss Skabs / Jurijs Botvinko (“Pieci Vilki” / ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

Dāmu individuālo sacensību rezultāti (21): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

1. vieta – Elīna Putniņa (Smiltenes Darts Klubs, Latvija)

2. vieta – Anita Puncule (Rēzekne, Latvija)

3. vieta – Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

3. vieta – Anda Seimane (BDK “Lūsis”, Latvija)

9. vieta – Kristīne Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

9. vieta – Irēna Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

9. vieta – Laima Upeniece (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Kungu individuālo sacensību rezultāti (63): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

1. vieta – Madars Razma (ŠMK “Priekule”, Latvija)

2. vieta – Ilvars Draulis (Smiltene, Latvija)

3. vieta – Gatis Lancers (Valmiera, Latvija)

3. vieta – Rūdolfs Mežeckis (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

9. vieta – Aigars Strēlis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Artūrs Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Andulis Pļaviņš (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Jānis Birznieks (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Andris Ziemelis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Ģirts Ločmelis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Jānis Armanovičs (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Ēriks Gertners (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Romans Barkus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Dāmu pāru sacensību rezultāti (10): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

1. vieta – Avelīna Lāce / Kristīne Kuzmane (ŠMK “Vecpiebalga”, Latvija)

2. vieta – Ieva Brikmane – Buklovska / Sandija Andersone (ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

3. vieta – Irēna Bauze / Kristīne Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

3. vieta – Marija Ružāne / Anita Puncule ( Viļāni / Rēzekne, Latvija)

5. vieta – Laima Upeniece / Kristīne Krūka (ŠMK “Priekule” / ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

Kungu pāru sacensību rezultāti (25): 1. – 4. grupa; 5. – 8. grupa; izslēgšanas spēles

1. vieta – Madars Razma / Aigars Strēlis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

2. vieta – Nauris Gleglu / Guntars Grebskis (Talsi / BDK “Lūsis”, Latvija)

3. vieta – Uldis Zeitmanis / Jurijs Botvinko (ŠMSK “Asās Adatas”, Latvija)

3. vieta – Rūdolfs Mežeckis / Ingus Trušinskis (Vecumnieku Darts Klubs, Latvija)

5. vieta – Raivis Ogorodovs / Andulis Pļaviņš (Lizums / ŠMK “Priekule”, Latvija)

9. vieta – Ēriks Gertners / Artūrs Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Ģirts Ločmelis / Andris Ziemelis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Jānis Birznieks / Romans Barkus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 22. februārī, kad Vaiņodē tiks noskaidroti pirmie “Vaiņodes Kausa” čempioni, bet divas nedēļas agrāk, 8. februārī ar “MEGA Kausu” Kauņā sāksies Lietuvas reitinga sezona.

Informācija tika sagatavota no Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *