“LATVIA OPEN 2015”

Latvijas Darts Organizācija informē, ka turpinās reģistrēšanās gada lielākajam šautriņu mešanas festivālam Baltijas valstīs – “LATVIA OPEN 2015”, kurš norisināsies no 2015. gada 13. līdz 15. novembrim Rīgā, “Bellevue Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5000 €. 

“LATVIA OPEN 2015” ir gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs un tās ir iekļautas WDF un BDO sacensību kalendāros, kas ļauj vienkopus Latvijā redzēt ne vien Baltijas labākos šautriņu metējus, bet arī daļu pasaules vadošo spēlētāju, jo turnīra uzvarētāji automātiski kvalificējas “Winmau World Masters 2016” sacensībām Anglijā.

Kā jau pēdējos gados ierasts, šautriņu mešanas festivāls tiks atklāts jau piektdienas vakarā ar pielozēto pāru turnīru, sestdien notiks individuālās sacensības, savukārt svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāros.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 2015. gada 8. novembrim un sacensību labākie spēlētāji tiks izsēti pēc WDF reitinga. Pieteikties sacensību norises vietā varēs arī sacensību dienā, bet spēlētāji, kuri būs pieteikušies pēc 8. novembra izsēti netiks!

Plašāka informācija par “LATVIA OPEN 2015” sacensībām ir pieejama turnīra mājas lapā – www.latviadartsopen.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *