“Luksemburgas Open 2013”

No 27. līdz 29. septembrim Luksemburgā norisinājās WDF un BDO reitinga sacensības šautriņu mešanā– “Luksemburgas Open 2013”, uz kurām bija devies arī šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvis Madars Razma, mājās atgriežoties ar ieņemtu 33. vietu pāros un izcīnītu augsto 5. vietu individuālajās sacensībās. Kopumā turnīrā startēja 216 dalībnieku no 10 valstīm.

Diemžēl sestdien notiekošajās pāru sacensībās, kurās Madars Razma startēja kopā ar Roland Weis no Luksemburgas, izloze nebija lutinājusi un jau sacensību 1. kārtā ielozēja spēcīgu Vācijas pāri – Antz Kevin un Alexander Tauber, pret kuriem tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:4, līdz ar to pāru sacensības tika noslēgtas ar 33. vietu. Daudz veiksmīgāk jau tika aizvadītas individuālās sacensībās, kurās Madars Razma ceturtdaļfinālā ar rezultātu 0:4 piekāpās vēlākajam sacensību uzvarētājam Janam Dekeram no Nīderlandes. Līdz turnīra ceturtdaļfinālam priekulnieks bija uzveicis Beļģijas, Luksemburgas, Nīderlandes un Austrijas šautriņu metējus. Tikmēr Bukarestē notiekošajās „Rumānijas Open 2013” sacensībās 33. vietu ieņēma cits Latvijas šautriņu metējs Valters Melderis.

Kungu individuālo sacensību rezultāti (172):

1. vieta – Jan Dekker (Nīderlande)

2. vieta – Marc Flach (Vācija)

3. vieta – Dirk Hespeels (Beļģija)

3. vieta – Wouter Rietveld (Nīderlande)

5. vieta – Madars Razma (ŠMK “Priekule”,  Latvija)

Nākamās starptautiskās WDF un BDO reitinga sacensības notiks no 9. līdz 13. oktobrim Anglijā, kur tiks noskaidroti “Winmau World Masters 2013” čempioni. No Latvijas spēlētājiem uz sacensībām dosies Madars Razma un Guntis Žiemelis no ŠMK “Priekule”, kā arī Cēsu Darts Kluba “50” pārstāvis Nauris Gleglu un kluba “Pieci Vilki” šautriņu metējs Arnis Gerners.

Informācija tika sagatavota no “Luksemburgas Open” mājas lapas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *