Priekules Kauss 2019

24. un 25. augustā, Priekulē tika aizvadīts “Priekules kauss 2019” turnīrs individuālajās un pāru sacensībās. Šogad, turnīrs pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu. Turnīrā piedalījas 93 kungi 20 dāmas un 11 jaunieši.

Junioru turnīrā, par uzvarētāju kļuva Ralfs Laumanis (ŠMK Liepāja), kurš turnīra finālā, ar rezultātu 3:2 pārspēja Markusu Jansonu (DK Vienradzis). Trešās vietas izcīnīja Kristers Deiders (DK Vienradzis) un Ralfs Lieģis (DK Vienradzis). Viengais ŠMK Priekule pārstāvis Roberts Buļko (Durbe) ieņēma 5. vietu.

Arī jauniešu turnīrā nepārspēts palika Ralfs Laumanis, kurš finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Ralfu Lieģi. Trešās vietas izcīnīja Roberts Buļko un Markuss Jansons.

Dāmu turnīrā, par čempioni kļuva ŠMK Priekule šautriņu metēja Kristīne Mickus, kura, demonstrējot pārliecinošu sniegumu visa turnīra garumā, finālā ar rezultātu 5:3 pārspēja Andu Seimani (Lūsis). Trešās vietas izcīnīja Asta Jukniene (Lietuva) un Marija Ružāne (Kuorsova). Irēna Bauze izcīnīja 5. vietu, bet Laima Upeniece 9. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Sandija Andersone.

Par kungu turnīra uzvarētāju, kļuva Igaunijas šautriņu metējs Meelis Aule, kurš turnīra finālā, ar rezultātu 5:3 pārspēja Lietuvas šautriņu metēju Arūnu Čipli. Treo vietu izcīnīja ŠMK Priekule pārstāvis Aigars Strēlis, kā arī Artūras Galdikas no Lietuvas. Kristaps Mickus izcīnīja piekto vietu, 17. Andris Ziemelis, 33. Jānis Birznieks, Ēriks Gertners un Armands Strelēvičs, bet Uldis Buļko, Roberts Buļko un Lauris Stanus nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 65. vietā. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Markuss Jansons.

Dāmu pāru turnīrā, par čempionēm kļuva Irēna Bauze un Kristīne Mickus, kuras turnīra finālā, ar rezultātu 4:2 pārspēja MAriju Ružāni un Zeltīti Stradi. Trešās vietas ieņēma Sandija Andersone un Ieva Brikmane Buklovska, kā arī Ilze Ozola un Sandra Alenčika. Laima Upeniece ieņēma piekto vietu.

Kugngu pāru turnīrā, ar čempioniem kļuva Igaunijas sportisti Andres Paal un Raido Kruusvee, kuri finālā, ar rezultātu 4:3 pārspēja Aigaru Strēli un Kristapu Mickus. Trešās vietas izcīnīja Žanis Buklovskis (Asās Adatas) un Laimonis Naglis(Kuorsova), kā arī Jānis Kupši un Sentis Siksna (DK Vienradzis). Artūrs Bauze un Jānis Birznieks ieņēma 9. vietu, bet Ēriks Gertners un Uldis Buļko, Adnris Ziemelis un Ralfs Ziemelis, kā arī Armands Strelēvičs nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 17. vietā.

Visi turnīra rezultāti pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.