Jēkabpils kauss 2019

13. un 14. aprīlī, Jēkabpilī tika aizvadīts Latvijas un baltijas reitinga sacensības Jēkabpils kauss 2019, uz kuru bija devušies arī 11 ŠMK Priekule pārstāvji. Kopumā turnīrā piedalījās 100 šāutriņu metēji (77 kungi, 24 dāmas un 9 jaunieši) no Latvijas un Lietuvas.

Junioru turnīrā, finālā iekļuva Roberts Buļko(Durbe), kurā gan piekāpās Ralfam Lieģim no Liepājas ar rezultātu 2:3. Jauniešu turnīrā, Roberts Buļko iekļuva pusfinālā, kurā piekāpās topošajam čempionam Ralfam Laumanim no Liepājas ar rezultātu 1:3.

Dāmu turnīrā finālā iekļuva Kristīne Mickus, kurā nācās ciest zaudējumu Sarmītei Lavrentjevai no Rīgas ar rezultātu 2:5. Irēna Bauze izcīnīja piekto vietu, ceturtdaļfinālā piekāpjoties Kristīnei Mickus ar rezultātu 2:4. Laima Upeniece izcīnīja devīto vietu, astotdaļfinālā piekāpjoties topošajai čempionei Sarmītei Lavrentjevai ar rezultātu 0:4.

Pagalam nesekmīgs turnīrs padevās ŠMK Priekule pārstāvjiem kungu konkurencē, jo neviens no 8. pārstāvjiem nespēja pārvarēt izslēgšanas turnīra otro kārtu. 17. vietas izcīnīja Aigars Strēlis, Kristaps Mickus, Jānis Birznieks, Uldis Buļko un Artūrs Auders, 33. vietu izcīnīja Roberts Buļko un Lauris Anškevics, bet Andris Ziemelis nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 49. vietā.

Dāmu pāru turnīrā, visas ŠMK Priekule pārstāves iekļuva finālā. Par čempionēm kļuva Irēna Bauze un Kristīne Mickus, kuras turnīra finālā ar rezultātu 4:1 pārspēja Laimu Upenieci un Helēnu Brūnu.

Kungu pāru turnīrā, par čempioniem kļuva Aigars Strēlis Un Kristaps Mickus, kuri turnīra finālā ar rezultātu 4:2 pārspēja Nauri Gleglu un Aivi Konstantinoviču. Jānis Birznieks, startējot kopā ar Rihardu Tomašicki izcīnīja 3. vietu. Artūrs Auders, startējot ar Juri Alenčiku, un Andris Ziemelis ar Lauri Anškevicu ieņēma devītās vietas, bet Uldis Buļko ar Robertu Buļko nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 17. vietā.

Visi turnīra rezultāti pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *