Vecumnieku kauss 2019

2. martā, Vecumniekos tika aizvadīts Latvijas un baltijas reitinga sacensības Vecumnieku kauss 2019, uz kuru bija devušies arī 11 ŠMK Priekule pārstāvji. Kopumā turnīrā piedalījās 120 šāutriņu metēji (88 kungi, 25 dāmas un 12 jaunieši) no Latvijas un Lietuvas.

Lielisku sniegumu turpina demonstrēt Priekules kluba jaunākais pārstāvis Roberts Buļko no Durbes, kurš palika nepārspēts gan junioru gan jauniešu turnīros. Abos turnīra finālos, Roberts Buļko spēkojās ar savu sīvāko konkurentu Ralfu Laumani no Liepājas, un abos izrādījās pārāks ar rezultātu 3:2. Jāpiezīmē, ka Roberts ir izcīnījis jau četrus titulus pēc kārtas (2 junioru un 2 jauniešu konkurencē).

Dāmu turnīrā, trešo vietu izcīnīja Irēna Bauze, kas turnīra pusfinālā, ar rezultātu 2:5 piekāpās topošajai čempionei Sarmītei Lavrentjevai no Rīgas. Kristīne Mickus izcīnīja 5. vietu, bet Laima Upeniece nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 17. vietā.

Kungu turnīrā, trešo vietu izcīnīja Aigars Strēlis, kurš turnīra pusfinālā piekāpās nākamajam čempionam Jānim Kupšim ar rezultātu 1:5. Kristaps Mickus ierindojās 5. vietā, ceturdaļfinālā arī atzīstot Jāņa Kupša pārākumu ar rezultātu 3:4. Ēriks Gertners un Roberts Buļko izcīnīja 17. vietu, bet Artūrs Bauze, Uldis Buļko, Lauris Anškevics un Jānis Birznieks ierindojās 33. vietā.

Visi turnīra rezultāti pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *