Liepājas kauss 2018

27. un 28 oktobrī, Lipeājā norisinājās Latvijas reitinga sacensība šautriņu mešanā “Grandbergs Liepājas kauss 2018”, uz kuru bija devušies arī 8 ŠMK Priekule pārstāvji (5 kungi un 3 dāmas). Kopumā turnīrā piedalījās 65 dalībnieki (40 kungi, 16 dāmas un 9 jaunieši).

Dāmu turnīrā, savu trešo uzvaru šosezon izcīnīja Kristīne Mickus, kas turnīra finālā ar rezultātu 5:1 pārspēja Avelīnu Lāci no Vecpiebalgas. Trešo vietu izcīnīja Irēna Bauze, kas turnīra pusfinālā, ar rezultātu 4:5 atzina Kristīnes Mickus pārākumu. Laima Upeniece nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 13. vietā, bet izcīnīja gandarījuma turnīra titulu.

Kungu turnīrā, trešo vietu izcīnīja Aigars Strēlis, kurš pusfinālā, ar rezultātu 0:5 piekāpās  turnīra čempionam Oskaram Kuzmanam no Vecpiebalgas. Kristaps Mickus ierindojās 5. vietā, ceturdaļfinālā, piekāpjoties Gatim Ozolam no Liepājas ar rezultātu 3:4. Ēriks Gertners ierindojās 17. vietā, bet Arvis Kuncītis nespēja pārvarēt grupu turnīru, un palika 33. vietā, bet izcīnīja uzvaru gandarījuma turnīrā.

Dāmu pāru sacensībās, finālā iekļuva Irēna Bauze un Kristīne Mickus, kas finālā ar 1:4 piekāpās Marijai Ružānei un Zeltītei Stradei. Laima Upeniece, startējot kopā ar Sandiju Andersoni (Bams), izcīnīja trešo vietu.

Kungu turnīrā, trešo vietu izcīnīja Aigars Strēlis un Kristaps MIckus, kuri pusfinālā, ar rezultātu 0:4, piekāpās topošajiem čempioniem Rihardam Tomašickim un Aivaram Šutkam. Ēriks Gertners un Artūrs Auders nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 13. vietā.

Visi turnīra rezultāti pieejami ŠMK Liepāja mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *