LDO KLUBU KAUSS 2018

No 12. – 14. oktobrim, Apšuciemā, tika aizvadītas LDO klubu kausa sacensības, uz kurām, pārstāvēt savu klubu, bija devušies septiņi ŠMK Priekule kluba pārstāvji (Irēna Bauze, Kristīne Mickus, Laima Upeniece, Artūrs Bauze, Artūrs Auders, Aigars Strēlis, Kristaps Mickus).

Sestdien tika aizvadītas individuālās un pāru sacensības. Dāmu individuālajā turnīrā, Irēna Bauze izcīnīja trešo vietu, Kristīne Mickus izcīnīja piekto vietu, bet Laima Upeniece devīto vietu. Par uzvarētāju kļuva Anda Seimane (Lūsis).

Kungu individuālajās sacensībās, par uzvarētāju kļuva Kristaps Mickus, kurš turnīra finālā, ar rezultātu 5:2 pārspēja Rihardu Tomašicki (Kuorsova). Trešo vietu izcīnīja Aigars Strēlis, bet Artūrs Bauze un Artūrs Auders, nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 33. vietā.

Dāmu pāru sacensībās, Irēna Bauze un Kristīne Mickus izcīnīja piekto vietu. Laima Upeniece, metot pārī ar Elīnu Petrovsku, nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 9. vietā.

Kungu pāru sacensībās, Aigars Strēlis un Kristaps Mickus aizcīnījās līdz turnīra pusfinālam, kurā ar rezultātu 2:4 piekāpās Žanim Buklovskim un Uldim Zeitmanim (Asās Adatas), līdz ar to izcīnot 3. vietu. Artūrs Bauze un Artūrs Auders nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 17. vietā.

Svētdien no risinājās komandu sacensības. Dāmu turnīrā, Irēna Bauze ar Kristīne Mickus iekļuva finālā, kurā ar rezultātu 0:5 piekāpās “Bams” kluba šautriņu metējām. Zaudējums finālā, liedza izcīnīt uzvaru kopvērtējumā. Laima Upeniece ar Elīnu Petrovsku, nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 9. vietā.

Kopvērtējumā “ŠMK Priekule” dāmu komanda izcīnīja otro vietu, sakrājot 27 punktus. Par dāmu turnīra uzvarētājām kļuva ‘Bams” šautriņu metējas ar 38. punktiem, bet trešo vietu izcīnīja Sk Kuorsova “50+1” šautriņu metējas ar 26. punktiem.

Kungu komandu turnīrā, “ŠMK Priekule” komanda aizcīnījās līdz turnīra finālam, kurā ar rezultātu 6:9 piekāpās Bauskas kluba šāutriņu metējiem. Tāpat kā dāmām, zaudējums finālā, liedza izcīnīt uzvaru kopvērtējumā, un nācās samierināties ar trešo vietu. Kopumā “ŠMK Priekule” kungu komanda izcīnīja 33 punktus, kas deva trešo vietu. Pirmo vietu izcīnīja SK Kuorsova “50+1” ar 38 punktiem, bet otro Bauskas darts ar 34 punktiem.

Visi turnīra rezultāti pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *