Priekules Kauss 2018

Ar Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas sportistu līdzdalību ir aizvadīts jau 16. “Priekules Kauss” šautriņu mešanā, kurā par uzvarētājiem aizvadītās nedēļas nogalē tika kronēts liepājnieks Ralfs Laumanis junioru un jauniešu konkurencē, lietuviete Algīna Juknaite dāmām un priekulnieks Madars Razma kungiem. Kopumā uz šīm Latvijas un Baltijas reitinga sacensībām bija ieradušies 75 sportisti. 

Kā jau Priekulē ierasts, tad lielākoties junioru un jauniešu konkurenci veidoja Liepājas jaunie šautriņu metēji, kā rezultātā Liepājas virzienā aizceļoja visas godalgas. Par uzvarētāju gan junioru, gan jauniešu konkurencē kļuva Ralfs Laumanis, kurš abos finālos pārspēja Robertu Buļko, savukārt 3. vietas junioru konkurencē izcīnīja Markus Jansons un Roberts Lieģis, bet jauniešos Ralfs un Roberts Lieģi.

Dāmu konkurencē finālā tikās patreizējā Latvijas reitinga līdere – Kristīne Mickus (ŠMK “Priekule”) un lietuviete Algīna Juknaite, kuru spraigā finālā mazliet veiksmīgāka tomēr izrādījās Lietuvas šautriņu metēja – 5:4. Tikmēr 3. vietu dāmām individuāli izcīnīja Jekaterina Gordejeva no Baltkrievijas un Anda Seimane (BDK “Lūsis”). savukārt 5. vietu ieguva Ilva Kalniņa SK “Bauskas Darts”, Kristīne Zaķīte (“BAMS”), Zeltīte Strade un Marija Ružāne (abas no SK “Kuorsava”).

Kungu konkurencē otro gadu pēc kārtas Priekulē triumfēja Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kurš finālā ar rezultātu 5:1 pārspēja Eldaru Abdulajevu no Baltkrievijas. 3. vietu ieguva Latvijas reitinga līderis Kristaps Mickus (ŠMK “Priekule”) un lietuvietis Mindaugas Barauskas, savukārt 5. vietu ieņēma Jānis Kalniņš (“Bams”), Žanis Buklovskis (ŠMSK “Asās Adatas”), Laimonis Naglis (SK “Kuorsava”) un Aigars Strēlis (ŠMK “Priekule”).

“Priekules Kausa” dāmu pāru turnīrā par čempionēm kļuva Marija Ružāne un Zeltīte Strade (SK “Kuorsava”), kuras finālā ar 4:2 pārspēja Andu Seimani (BDK “Lūsis”) un Kristīni Zaķīti (“Bams”), savukārt 3. vietu izcīnīja Sandija Andersone ar Ievu Brikmani – Buklovsku (ŠMSK “Asās Adatas”) un Irēna Bauze ar Kristīni Mickus (ŠMK “Priekule”). Tikmēr kungiem triumfēja Eldars Abdulajevs ar Dmitriju Behu no Baltkrievijas, kuri finālā ar 4:1 pieveica Žani Buklovski un Uldi Zeitmani (ŠMSK “Asās Adatas”). 3. vietu kungu pāru turnīrā ieņēma lietuvietis Mindaugas Barauskas ar priekulnieku Madaru Razmu, kā arī Gatis Ozols un Gatis Brikovs no Irlavas.

Šautriņu mešanas klubs “Priekule” saka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem un atbalstītājiem!

“Priekules Kauss 2018” visi sacensību rezultāti:

Junioru grupu turnīrs

Junioru izslēgšanas spēles

Jauniešu izslēgšanas spēles

Dāmu grupu turnīrs individuāli

Dāmu izslēgšanas spēles individuāli

Dāmu gandarījuma turnīrs

Kungu grupu turnīrs individuāli

Kungu izslēgšanas spēles individuāli

Kungu gandarījuma turnīrs

Dāmu grupu turnīrs pāros

Dāmu izslēgšanas spēles pāros

Kungu grupu turnīrs pāros

Kungu izslēgšanas spēles pāros

Informācija tika sagatavota no Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *