Saulkrastu kauss 2018

4. un 5. augusta, Saulkrastos, norisinājās Saulkrastu kauss 2018 turnīrs, uz kuru bija devušies arī 6 “ŠMK Priekule” šautriņu metēji. Kopumā uz turnīru bija ieradušies 76 šautriņu metēji (53 kungi, 21 dāma un 2 jaunieši) no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Dāmu grupas;Dāmu izslēgšanas spēles;Dāmu gandarījuma turnīrs.

Dāmu turnīrā, vislabāk no “ŠMK Priekule” pārstāvēm veicās Irēnai Bauzei, kura izcīnījs piekto vietu. Laima Upeniece un Kristīne Mickus ierindojās devītajā vietā. Par dāmu turnīra uzvarētāju kļuva Zeltīte Strade no Lizuma. Otro vietu izcīnīja Anda Seimane (Lūsis), bet trešās, Sarmīte Lavrentjeva (Bams) un Avelīna Lāce (Vecpiebalga).

Kungu grupas;Kungu izslēgšanas spēles;Kungu gandarījuma turnīrs.

Kungu turnīrā, finālā tikās divi “ŠMK Priekule” šautriņu metēji Madars Razma un Kristaps Mickus. Diemžēl, intriga finālā šoreiz izpalika, un Madars Razma svinēja graujošu uzvaru ar rezultātu 5:0. Cits “SMK Priekule” šautriņu metējs Aigars Strēlis aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam un izcīnīja piekto vietu.

Dāmu pāru grupas;Dāmu pāru izslēgšanas spēles.

Dāmu pāru sacensībās ne Irēna Bauze ar Kristīni Mickus, ne Laima Upeniece spēlējot kopā ar Helēnu Brūnu (Bams) nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās piektajā vietā. Par uzvarētājām kļuva Marija Ružāne un Zeltīte Strade.

Kungu pāru grupas;Kungu pāru izslēgšanas spēles.

Kungu pāru turnīrā, Aigars Strēlis un Kristaps Mickus aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā ar rezultātu 2:4 piekāpās  topošajiem turnīra uzvarētājiem Aivaram Šutkam un Laimonim Naglim, līdz ar to izcīnot trešo vietu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *