Bauskas Kauss 2018: Dāmas turpina uzvaru gājienu

2. jūnijā, Bauskā tika aizvadītas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības “Bauskas Kauss 2018”, uz kuru bija devušies arī 6 ŠMK Priekule pārstāvji. Kopumā turnīrā piedalījās 82 šautriņu metēji – 59 kungi, 15 dāmas un 8 juniori.

Dāmu turnīrā, savu pirmo uzvaru karjerā izcīnīja “ŠMK Priekule” šautriņu metēja Laima Upeniece, kura turnīra finālā, saspringtā cīņa, pārspēja citu “ŠMK Priekule” šautriņu metēju Kristīni Mickus ar rezultātu 5:4. Irēnai Bauzei šoreiz neizdevās pārvarēt grupu turnīru, un nācās samierināties ar 9. vietu. Jāpiezīmē, ka šajā sezonā, visās Latvijā notikušajās Latvijas reitinga sacensībās uzvaras ir guvušas tikai “ŠMK Priekule” šautriņu metējas (divas uzvaras Kristīnei Mickus, viena Laimai Upeniecei).

Kungu turnīrā, līdz finālam aizspēlējās Kristaps Mickus, kurš finālā ar rezultātu 1:5 atzina lietuvieša Mindauga Barauska pārākumu. Piekto vietu izcīnīja Aigars Strēlis, kurš ceturdaļfinālā ar rezultātu 2:4 piekāpās turnīra uzvarētājam Mindaugam Barauskam. Artūrs Bauze nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 33. vietā.

Visi turnīra rezultāti būs pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.