Igaunijas Open 2018

21. aprīlī, Talinā tika aizvadīts WDF un BDO reitinga turnīrs “Estonian open 2018”, uz kuru bijadevušies arī 5 ŠMK Priekule Šutriņu metēji.

Turnīrs iesākās ar pāru sacensībām. Lielisku turnīru aizvadīja ŠMK Priekule vadošais pāris Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kuri aizspēlējās līdz turnīra finālam, kurā ar rezultātu 2:5 piekāpās spēcīgiem Krievu sportistiem Borisam Koļcovam un Aleksandram Oreškinam. Jāatzmē, ka turnīra pusfinālā Aigars ar Kristapu ar rezultātu 5:3 pārspēja Francisu Carageru un Denisu Vatu no Īrijas.

Dāmu pāru turnīrā, Irēna Bauze ar Kristīni Mickus izcīnīja augsto piekto vietu, turnīra ceturdaļfinālā, ar rezultātu 1:4 piekāpjoties Zviedrijas Šautriņu metējām. Laima Upeniece, startējot kopā ar Helēnu Brūnu (BAMS), ierindojās 17. vietā.

Individuālajās sacensībās, kungu konkurencē 17. vietu izcīnīja Aigars Strēlis, kurš turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 3:4 piekāpās somijas šautriņu metējam Ansi Montonenam. Kristaps Mickus ierindojās 65. vietā, otrajā kārtā piekāpjoties Dmitrijam Šepkinam no Krievijas ar rezultātu 1:4.

Dāmu konkurencē, 9. vietu izcīnīja Irēna Bauze, kur turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 1:4 piekāpās Somijas šautriņu metējai Marikai Juholai. 17. vietu izcīnīja Laima Upeniece, kura otrajā kārtā, ar rezultātu 3:4 piekāpās Ievai Brikmanei Buklovskai (Paddy Whealans). Kristīne Mickus palika 33. vietā, kura pirmajā kārtā, ar rezultātu 1:4 piekāpās Zviedrijas šautriņu metējai Susannai Hagvalai.

22. aprīlī, tika aizvadīts WDF un BDO reitinga turnīrs “Estonian Masters 2018”, kurā piedalījās Laima Upeniece. Diemžēl Laima Upeniece cieta zaudējumu turnīra pirmajā kārtā, piekāpjoties Lietuvas  šautriņu metējai Alginai Juknaitei ar rezultātu 1:4. Līdz ar to Laima Upeniece ierindojās 17. vietā.

One thought on “Igaunijas Open 2018

• 25.04.2018. at 14:54
    Permalink

Aigars individuāli spēlējot piekāpās tad jau 16daļ finālā, nevis astotdaļ f., ja iegūta 17.vieta ;)