Vaiņodes kauss 2018

Šo sestdien, 17. februārī, Vaiņodē tika aizvadītas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības “Vaiņodes kauss 2018” šautriņu mešanā, kuras norisinājās piekto gadu pēc kārtas. Šī gada sacensībās tika sasniegts dalībnieku rekords – 96 dalībnieki (67 kungi, 17 dāmas un 12 jaunieši).

Junioru turnīrā, 12 dalībnieku konkurencē, par uzvarētāju kļuva Roberts Buļko (Liepāja), kurš finālā pārspēja Robertu Lieģi (liepāja) ar rezultātu 3:0. Trešās vietas izcīnīja Niks Lagzda (Irlava) un Markuss Jansons(Liepāja).

Junioru_Grupu_turnīrs; Junioru_izslēgšanas_spēles.

Jauniešu turnīrā, kurā piedalījās 11 dalībnieki, par uzvarētāju kļuva Rihards Slišāns (Vecumnieki), kurš finālā ar rezultātu 3:1 pārspēja junioru turnīra čempionu Robertu Buļko. Trešās vietas izcīnīja Niks Lagzda un Ralfs Laumanis(liepāja).

Jauniešu_Grupu_turnīrs; Jauniešu_izslēgšanas_spēles.

Dāmu turnīrā, turnīra finālā tikās divas “ŠMK Priekule” pārstāves Kristīne Mickus un Irēna Bauze. Šoreiz stiprāka bija Kristīne Mickus, kura izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3. Jāpiezīmē, ka tā bija Kristīnes jau otrā uzvaru, divos šogad aizvadītajos Latvijas reitinga turnīros. Trešās vietas izcīnīja Areta Kovaļevska (Bauska) un Avelīna Lāce (Vecpiebalga). Cita ŠMK Prikule šautriņu metāja Laima Upeniece izcīnīja 5. vietu.

Dāmu_Grupu_Turnīrs; Dām_ izslēgšanas_spēles.

Kungu turnīrā par uzvarētāju kļuva Rihards Tomašickis (Jākabpils), kurš turnīra finālā, aizraujošā cīņā, ar rezultātu 5:4 pārspēja Žani Buklovski (Rīga). Trešās vietas izcīnīja divi ŠMK Priekule pārstāvji Aigars Strēlis un Kristaps Mickus. Citiem ŠMK Priekule pārstāvjiem tik labi neveicās. 9. vietu izcīnīja Jānis Birznieks, 17. Artūrs Auders, 33. Arvis Kuncītis un Armands Strelēvičs, bet Ēriks Gertners un Andris Ziemelis nespēja pārvarēt grupu turnīru un ierindojās 49. vietā.

Kungu_Grupu_turnīrs; Kungu_izslēgšanas_spēles.

Par gandarījuma turnīru uzvarētājiem kļuva Inga Prontekere Strautniece un Gunārs Ozoliņš.

Turnīra organizatori saka lielu paldies visiem turnīra dalībniekiem un cer uz tikšanos nākamgad.