LDO Klubu kauss 2017

25. un 26. novembrī  Apšuciemā norisinājās LDO Klubu kauss 2017 sacensības, kurās piedalījās 14 Latvijas klubi, kopumā 100 dalībnieki. Pārstāvēt savu klubu bija devušies arī 9 ŠMK Priekule pārstāvji (6 kungi un 3 dāmas).

Individuālajās sacensībās dāmu konkurencē savu karjeras labāko turnīru aizvadīja vaiņodniece Kristīne Mickus, kura turnīra finālā, spraigā spēlē ar 5:4 pārspēja “BDK Lūsis” šautriņu metēju Andu Seimani. Pusfinālā Kristīne Mickus pārspēja vadošo “ŠMK Priekule” šautriņu metēju Irēnu Bauzi ar rezultātu 4:2. Irēnai līdz ar to augstā trešā vieta. Laima Upeniece izcīnīja 9. vietu.

Kungu individuālajās sacensībās par uzvarētāju kļuva “ŠMK Priekule” pārstāvis Madars Razma, kurš finālā ar rezultātu 5:1 pārspēja Uldi Zeitmani (Paddy Whelan’s). Trešo vietu izcīnīja Aigars Strēlis, kurš pusfinālā atzina Ulda Zeitmaņa pārākumu ar rezultātu 2:4. Kristaps Mickus, Jānis Birznieks un Artūrs Auders izcīnīja devītās vietas, bet Artūrs Bauze ieņēma 17 vietu.

Dāmu pāru sacensībās Irēna Bauze ar Kristīni Mickus izcīnīja 3. vietu, pusfinālā piekāpjoties Andai Seimanei un Vitai Grebskai ar rezultātu 2:4.

Kungu pāru sacensībās par uzvarētājiem kļuva Madars Razma un Artūrs Auders, kuri finālā ar rezultātu 5:1 pārspēja Aivaru Šutku un Laimoni Nagli (Šķēps). Trešo vietu izcīnīja Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, bet Jānis Birznieks un Artūrs Bauze nespēja pārvarēt grupu turnīru, līdz ar to ierindojā 17. vietā.

Komandu sacensībās, dāmu konkurencē Irēna Bauze un Kristīne Mickus izcīnīja piekto vietu, ceturdaļfinālā piekāpjoties BDK Lūsis šautriņu metējām Andai Seimanei un Vitai Grebskai ar rezultātu 3:5. Par uzvarētājām kļuva Bams šautriņu metējas Kristīne Zaķīte un Sarmīte Lavrentjeva.

Kungu komandu sacensībās, ŠMK Priekule (Aigars Strēlis, Kristaps Mickus, Jānis Birznieks, Artūrs Bauze) komanda aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā ļoti aizraujošā spēlē piekāpās Gulbenes SK “Šķēps” komandai ar rezultātu 8:9, līdz ar to izcīnīta trešā vieta. Par uzvarētājiem kļuva Vecumnieku šautriņu metēji.

Dāmu kopvērtējumā “ŠMK Priekule” dāmas izcīnīja 27 punktus, kas deva augsto trešo vietu. Pirmo vietu izcīnīja “Bams”, bet otro “BDK Lūsis”.

Kungu kopvērtējumā par čempioniem kļuva “ŠMK Pirekule” šautriņu metēji, kuri ieguva 46 punktus. Otro vietu izcīnīja Vecumnieku šautriņu metēji, bet trešo Gulbenes SK “Šķēps” komanda.

Visi turnīra rezultāti pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *