Baltijas Kauss 2017

No 29. septembra līdz 1. oktobrim Rīgā tika aizvadīts Baltijas Kauss 2017 turnīrs, uz kuru bija devušies arī 11 ŠMK Priekule pārstāvji (8 kungi, 3 dāmas). Kopumā turnīrā piedalījās 31. kungu komandas un 12 dāmu komandas.

Sestdien tika aizvadītas individuālās un komandu sacensības. Individuālajā turnīrā, dāmu konkurencē 9. vietas ieņēma Irēna Bauze un Kristīne Mickus, kuras pārstāvēja “Little Witches” komandu, bet 17. vietā palika Laima Upeniece, kura pārstāvēja Latvijas izlases komandu. Neviena no dāmām nespēja uzvarēt pirmajā spēlē. Par uzvarētāju kļuva Anda Seimane (Vianollo).

Kungu konkurencē, lielisku turnīru aizvadīja Kristaps Mickus (ŠMK Priekule 1), kurš aizcīnījās līdz piektajai vietai. 17. vietas izcīnīja Jānis Birznieks (ŠMK Priekule 1) un Andris Ziemelis (ŠMK Priekule 2), 33. vietu izcīnīja Guntis Žiemelis (ŠMK Priekule 2) bet pārējie kluba biedri nespēja parvarēt turnīra pirmo kārtu un ierindojās 65. vietā. Kungu turnīrā par uzvarētāju kļuva Darius Labanauskas (BIG4LT)

Dienas turpinājumā tika aizvadīts komandu turnīrs. Dāmu konkurencē ŠMK Priekule pārstāvēja divas komandas (Latvija un Little Witches). Laima Upeniece, startējot Latvijas izlases komandā, kļuva par komandu turnīra uzvarētāju, finālā pieveicot “Big4LT” komandu no Lietuvas,  bet Irēna Bauze un Kristīne Mickus, startējot Little Witches komandā izcīnīja 5. vietu.

Kungu konkurencē ŠMK Priekule klubs startēja ar divām pilnām savu klubu spēlētāju komandām. ŠMK Priekule pirmā komanda (Aigars Strēlis, Kristaps Mickus, Jānis Birznieks, Artūrs Bauze) aizspēlējās līdz pat pusfinālam, kurā līdzvērtīgā cīņā ar rezultātu 6:9 tika atzīts “BIG4LT” komandas pārākums. ŠMK Priekule otra komanda (Ēriks Gertners, Guntis Žimelis, Andris Zimelis, Artūrs Auders) pārvarēja grupu turnīru, un izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā piekāpās jau pieminētajai “BIG4LT” komandai, un ierindojās 9. vietā.

Svētdien tika aizvadīti pāru turnīri. Dāmu konkurencē, labu sniegumu demonstrēja Irēna Bauze ar Kristīni Mickus, kuras izcīnīja 3. vietu. Laima Upeniece, metot pārī ar Sandiju Andersoni izcīnīja 9. vietu.

Kungu konkurencē Aigars Strēlis ar Kristapu mickusu izcīnīja 9. vietu, 17. vietu ieņēma Jānis Birznieks ar Artūru Bauzi, bet 33. vietas ieņēma Ēriks Gertners ar Artūru Auderu un Guntis Žiemelis ar Andri Zimeli.

Kopvērtējumā dāmu konkurencē otrajā vietā izcīnīja Laima Upeniece ar komandu “Latvija”, bet Irēna Bauze un Kristīne Mickus ieņēma 8. vietu. Par uzvarētājām kļuva Vianollo komanda.

Kungu konkurencē, augsto ceturto vietu izcīnīja ŠMK Priekule pirmā komanda, bet ŠMK Priekule otrā komanda izcīnīja 16 vietu. Par uzvarētājiem kļuva BIG4LT komanda.

Visi turnīra rezultāti pieejami Latvijas darts organizācijas mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *