Priekules kauss 2017: ŠMK Priekule izcīna 12 kausus

19. un 20. augustā, Priekulē tika aizvadīts Latvijas un Baltijas reitinga sacensības “Priekules kauss 2017”, uz kuru kopumā bija ieradušies 73 dalībnieki (51 kungs, 16 dāmas, 6 jaunieši) no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Turnīra pirmajā dienā tika aizvadītas individuālās sacensības junioru, jauniešu, dāmu un kungu konkurencē.

Junioru grupu turnīrs; Junioru izslēgšanas spēles.

Junioru konkurecē par uzvarētāju kļuva Ralfs Laumanis, otro vietu izcīnīja Roberts Buļko, bet trešās vietas ieņēma Ance Aļļe un Niks Janeks Kreitāls. Visi godalgoto vietu ieguvēji pārstāv ŠMK Liepāja klubu.

Jauniešu grupu turnīrs;Jauniešu izslēgšanas spēles.

Jauniešu turnīrā par uzvarētāju kļuva Rihards Slišāns (Vecumnieki), otro vietu izcīnīja Ralfs Laumanis, bet trešās Ance Aļļe un Alise Veite (ŠMK Liepāja).

Dāmu turnīrā ŠMK Priekule pārstāves Irēna Bauze un Kristīne Mickus izcīnīja trešās vietas, bet Laima Upeniece nespēja pārvarēt grupu turnīru, tomēr pēc tam kļuva par gandarījuma turnīra uzvarētāju. Par uzvarētāju kļuva Sarmīte Lavrentjeva (Bams), kura turnīra finālā ar rezultātu 5:1 pārspēja Andu Seimani (Lūši).

Dāmu grupu turnīrs; Dāmu izslēgšanas spēles;Dāmu gandarījuma turnīrs.

1. Sarmīte Lavrenjeva

2. Anda Seimane

3. Kristīne Mickus

3. Irēna Bauze

Kungu turnīrā, lielisku sniegumu demonstrēja vadošie ŠMK Priekule šautriņu metēji, kuri aizņēma trīs no četrām godalgotajām vietām. Par uzvarētāju kļuva ŠMK Priekule pārstāvis Madars Razma, kurš turnīra finālā ar rezultātu 5:1 pārspēja savu kluba biedru Aigaru Strēli. Trešo vietu izcīnīja cits ŠMK priekule pārstāvis Kristaps Mickus un Arūnas Čiplys no Mažeikiem. 17. vietas izcīnīja ŠMK Priekule pārstāvji Artūrs Auders, Arvis Kuncītis, Ēriks Gertners un Artūrs Bauze, bet Armands Strelēvičs un Andris Ziemelis ieņēma 33. vietas.

Kungu grupu turnīrs; Kungu izslēgšanas spēles; Kungu gandarījuma turnīrs.

1. Madars Razma

2. Aigars Strēlis

3. Kristaps Mickus

3. Arūnas Čiplys

Otrajā dienā tika aizvadīti pāru turnīri dāmu un kungu konkurencē.

Dāmu konkurencē trešo vietu izcīnīja Irēna Bauze ar Kristīni Mickus, bet Laima Upeniece, spēlējot pārī ar Sandiju Andersoni (Bams), nespēja pārvarēt grupu turnīru. Par uzvarētājām kļuva Sarmīte Lavrentjeva un Kristīne Zaķīte (Bams), bet otro vietu izcīnīja Anda Seimane un Vita Grebska.

Dāmu pāru grupu turnīrs; Dāmu pāru izslēgšanas spēles.

1. Sarmīte Lavrentjeva/Kristīne Zaķīte

2. Anda Seimane/Vita Grebska

3. Irēna Bauze/Kristīne Mickus

3. Marija Ružāne/Zeltīte Strade

Kungu konkurencē, trešo turnīru pēc kārtas par uzvarētājiem kļuva Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kuri turnīra finālā ar rezultātu 5:2 pārspēja Eldaru Abdulajevu un Dmitriju Bekhu no baltkrievijas. Trešās vietas izcīnīja Madars Razma un Artūrs Bauze, kas startēja kopā attiecīgi ar Rihardu Slišānu (Vecumnieki) un Gati Ozolu (Irlava). Diemžēl grupu turnīru nespēja pārvarēt Andris Ziemelis un Ēriks Gertners, kā arī Armands Strelēvičs, kurš startēja kopā ar Oskaru Kovaļevski no Bauskas.

Kungu pāru grupu turnīrs; Kungu pāru izslēgšanas spēles.

1. Aigars Strēlis/Kristaps Mickus

2. Eldars Abdulajevs/Dmitrijs Bekhs

3. Madars Razma/Rihards Slišāns

3. Gatis Ozols/ Artūrs Bauze

ŠMK Priekule saka paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos turnīrā, kā arī Priekules novada domei par atbalstu sacensību rīkošanā.