Vaiņodes kausā komandām 2017 triumfē Jāņu Nezāles

1. jūlijā Vaiņodē tika aizvadīts “Vaiņodes kauss komandām 2017” turnīrs, kura ietvaros tika izspēlēts arī “Līgo kauss 2017” turnīrs. Kopumā turnīrā piedalījās 10 komandas, bet par uzvarētājiem kļuva “Jāņu nezāles” komanda.

Dāmu turnīra rezultāti:

Turnīrs iesākās ar individuālajām sacensībām, kurās tika noskaidroti arī “Līgo kausa 2017” ieguvēji. Dāmu turnīrā uzvaru izcīnīja Irlavas pārstāve Ilze Ozola, kura finālā ar rezultātu 3:1 pārspēja Helēnu Brūnu no komandas Roklauži. Trešo vietu ieņēma Irēna Bauze (Jāņu Nezāles).

Kungu turnīra rezultāti:

Kungu turnīrā, pirmo vietu izcīnīja Jāņu nezāles komandas pārstāvis Aigars Strēlis, kurš turnīra finālā ar rezultātu 3:2 pārspēja Madaru Razmu no komandas 18+. Trešo vietu ieņēma Jānis Kalniņš (Ba Bams).

Pēc individuālajām sacensībām norisinājās komandu sacensības. Turnīra finālā iekļuva Jāņu nezāles un Irlavas komandas, kurā pārliecinošu uzvaru svinēja Jāņu nezāles, pārspējot savus pretiniekus ar rezultātu 9:3. Trešās vietas ieņēma Ba Bams un 18+ komanas.

Komandnieka rezultāti (10):

1. Jāņu nezāles (Aigars Strēlis, Irēna Bauze, Jānis Birznieks, Artūrs Auders)

2. Irlava (Gatis Ozols, Ilze Ozola, Gatis Brikovs, Sandis Kipens)

3. Ba Bams (Jānis Kalniņš, Kristīne Zaķīte,  Emīls Lībeks, Aivis Konstantinovičs)

3. 18+ (Madars Razma, Kristīne Mickus, Kristaps Mickus, Artūrs Bauze)

Pāru turnīra rezultāti (20):

Turnīra noslēgumā norisinājās pāru turnīrs, kurā par uzvarētājiem kļuva Oskars Kuzmans un Mareks Gražuls no komandas Roklauži, kuri turnīra finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Madaru Razmu un Kristīni Mickus (18+). Trešās vietas ieņēma Aigars Strēlis un Irēna Bauze (Jāņu nezāles) un Jānis Kupšis ar Uldi Buļko (ŠMK Liepāja).

Kopvērtējumā diezgan pārliecinošu uzvaru svinēja Jāņu nezāles komanda kura ieguva 157 punktus. Sīva cīņā izvērtās par otro vietu, kuru ar uzvaru pāru turnīrā izrāva Roklauži komanda, kura kopumā ieguva 121 punktu. Tikpat punktus ieguva arī 18+ komanda, taču augstāku vietu ieņēma Roklauži komanda, pateicoties augstāk izcīnītajām vietām. Ceturto vietu ar 103 punktiem ieņēma Irlavas Komanda.

Kopvērtējums (10):

1. Jāņu Nezāles (Aigars Strēlis, Irēna Bauze, Jānis Birznieks, Artūrs Auders)

2. Roklauži (Nauris Gleglu, Mareks Gražuls, Helēna Brūna, Oskars Kuzmans)

3. 18+ (Madars Razma, Kristīne Mickus, Kristaps Mickus, Artūrs Bauze)

4. Irlava  (Gatis Ozols, Ilze Ozola, Gatis Brikovs, Sandis Kipens)

Turnīra organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *