Vaiņodes Kauss 2017

18. februārī, Vaiņodes kultūras namā tika aizvadīts “Vaiņodes Kauss 2017” šautriņu mešanā, uz kuru bija ieradušies 87 šautriņu metēji (63 kungi, 21 dāma, 3 juniori), kas bija pārliecinošs Vaiņodes kausu rekords. Turnīrā piedalījās šautriņu metēji no visas Latvijas un Lietuvas.

Turnīrs sākās ar junioru sacensībām, kurās par uzvarētāju kļuva Ralfs Laumanis, otro vietu izcīnīja Daniels Delveris, bet trešo Roberts Buļko. Visi trīs juniori pārstāv “ŠMK Liepāja” klubu.

Junioru turnīra rezultāti (3).

Jauniešu turnīrā par uzvarētāju kļuva Vecumnieku darts pārstāvis Rihards Slišāns, otro vietu ieņēma Adrians Djačuks (NB Darts), bet trešo Ralfs Laumanis (ŠMK Liepāja).

Jauniešu turnīra rezultāti (5).

Dāmu turnīrā līdz finālam aizcīnījās Sarmīte Levrentjeva (BAMS) un  Anda Seimane (Lūsis). Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1 izcīnīja Sarmīte Lavrentjeva. Trešās vietas ieņēma Areta Kovaļevska (Bauskas Darts) un Algina Juknaite (Lietuva). No ŠMK Priekule pārstāvēm augstāko vietu izcīnīja Kristīne Mickus, kura ieņēma 5. vietu. Laima Upeniece izcīnīja 9. vietu, bet Irēna Bauze diemžēl nespēja pārvarēt grupu turnīru un šoreiz samierinājās ar 17 vietu.

Dāmu_Grupu_turnīrs, Dāmu izslēgšanas spēles (21):

1. Sarmīte Lavrentjeva

2. Anda Seimane

3. Areta Kovaļevska

3. Algina Juknaite

5.Kristīne Mickus

9. Laima Upeniece

17. Irēna Bauze

Kungu turnīrā trešo gadu pēc kārtas triumfēja Arūnas Čiplys no Mažeikiem, kurš turnīra finālā neatstāja cerības jaunieša turnīra čempionam Rihardam Slišānam (Vecumnieki), un svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1. Trešo vietu izcīnīja ŠMK Priekule pārstāvis Aigars Strēlis un Jānis Kupšis no ŠMK Liepāja. 9. vietu izcīnīja ŠMK Priekule pārstāvis Kristaps Mickus, 17. vietas ieņēma Jānis Birznieks, Artūrs Bauze un Kaspars Saulītis, bet grupu turnīru nepārvarēja un 33. vietas ieņēma Andris Ziemelis, Artūrs Auders, Ēriks Gertners un Jānis Grants.

Kungu_Grupu_turnīrs, Kungu izslēgšanas spēles (63):

1. Arūnas Čiplys

2. Rihards Slišāns

3. Aigars Strēlis

3. Jānis Kupšis

9. Kristaps Mickus

17. Jānis Birznieks, Artūrs Bauze, Kaspars Saulītis

33. Andris Ziemelis, Ēriks Gertners, Artūrs Auders, Jānis Grants

Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Ērikas Mačiūnas no Lietuvas.

Gandarījuma turnīra rezultāti (36).

Turnīra organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem, kas bija ieradušies tik kuplā skaitā, Vaiņodes novada domei un visiem citiem par atbalstu turnīra organizēšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *