“Latvijas Open 2014”

No 7. līdz 9. novembrim Rīgā, “Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs – “Latvijas Open 2014”, uz kuru šogad kopumā bija ieradušies vairāk nekā 230 dalībnieku no 18. valstīm. Kuplā skaita tika pārstāvēts arī šautriņu mešanas klubs “Priekule”.

Šautriņu mešanas festivāls sākās ar pielozēto pāru sacensībām, kurās klubu pārstāvēja vien divi šautriņu metēji, no kuriem līdz 17. vietai aizcīnījās kapsēdnieks Romans Barkus ar norvēģi Roar Ormasen, savukārt priekulniece Laima Upeniece ar pārinieku ieņēma 33. vietu. Individuāli dāmām augstāk par 17. vietu netika kā jau pieminētā Laima Upeniece, tā arī vaiņodniece Irēna Bauze, savukārt Kristīnei Mickus nācās samierināties ar 33. vietu. Kungu konkurencē augsto 5. vietu ieņēma priekulnieks Madars Razma, savukārt pārējiem kluba pārstāvjiem tālāk par sacensību 2. kārtu tikt neizdevās. Kalētnieks Andris Ziemelis un vaiņodnieks Kristaps Mickus ieņēma 65. vietu, savukārt priekulnieks Aigars Strēlis, vaiņodnieks Jānis Birznieks un kapsēdnieks Romans Barkus ierindojās 129. vietā. Daudz veiksmīgākas ŠMK “Priekule” pārstāvjiem izvērtās pāru sacensības, kurās kopā ar lietuvieti Dariusu Labanausku triumfēja Madars Razma. Arī Aigars Strēlis, kurš startēja kopā ar Bauskas šautriņu metēju Oskaru Kovaļevski izcīnīja augsto 5. vietu, savukārt Jānis Birznieks ar jēkabpilieti Rihardu Tomašicki ieņēma 9. vietu. Dāmu konkurencē 9. vietu ieņēma Irēna Bauze ar Kristīni Mickus, savukārt 17. vietu Laima Upeniece ar rīdzinieci Kristīni Krūku.

Pielozēto pāru sacensību rezultāti (56):

1. vieta – Ugnius Jankūnas / Johan Rosander (Elektrēnu “Dublis”, Lietuva / Zviedrija)

2. vieta – Andres Sepp / Asko Niskala (Igaunija / Somija)

3. vieta – Toomas Tammarin / Benediktas Paulauskas (Somija / Elektrēnu “Dublis”, Lietuva)

3. vieta – Pieter Franses / Tarmo Putsepp (Beļģija / Igaunija)

17. vieta – Roar Ormasen / Romans Barkus (Norvēģija / ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Laima Upeniece / Zigmārs Zarāns (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Dāmu individuālo sacensību rezultāti (49):

1. vieta – Danielle Ijpelaar (Nīderlande)

2. vieta – Lumi Silvan (Somija)

3. vieta – Maret Liiri (Somija)

3. vieta – Kaisu Rekinen (Somija)

17. vieta – Laima Upeniece (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Irēna Bauze (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Kristīne Mickus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Kungu individuālo sacensību rezultāti (168):

1. vieta – Dennis Harbour (Anglija)

2. vieta – Arūnas Čiplys (Mažeiķu Darts SK, Lietuva)

3. vieta – Darius Labanauskas (“Smiginis LT”, Lietuva)

3. vieta – Mark Oosterhuis (Nīderlande)

5. vieta – Madars Razma (ŠMK “Priekule”,  Latvija)

65. vieta – Andris Ziemelis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

65. vieta – Kristaps Mickus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

129. vieta – Aigars Strēlis (ŠMK “Priekule”, Latvija)

129. vieta – Jānis Birznieks (ŠMK “Priekule”, Latvija)

129. vieta – Romans Barkus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Dāmu pāru sacensību rezultāti (22):

1. vieta – Maret Liiri / Kaisu Rekinen (Somija)

2. vieta – Oxana Androchik / Valentina Vasiļjeva (Krievija)

3. vieta – Hanne Johansen / Berit Schouw (Dānija)

3. vieta – Alexandra Levchenko / Ksenia Par1khomenko (Krievija)

9. vieta – Irēna Bauze / Kristīne Mickus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Kristīne Krūka / Laima Upeniece (ŠMSK “Asās Adatas” / ŠMK “Priekule”, Latvija)

Kungu pāru sacensību rezultāti (68):

1. vieta – Darius Labanauskas / Madars Razma (“Smiginis LT”, Lietuva / ŠMK “Priekule”, Latvija)

2. vieta – Michel van der Horst / Patrick Morelissen (Nīderlande)

3. vieta – Mark Oosterhuis / Jeffrey de Graaf (Nīderlande)

3. vieta – Teuvo Haverinen / Asko Niskala (Somija)

5. vieta – Aigars Strēlis / Oskars Kovaļevskis (ŠMK “Priekule” / SK “Bauskas Darts”, Latvija)

9. vieta – Rihards Tomašickis / Jānis Birznieks (BDK “Lūsis” / ŠMK “Priekule”, Latvija)

17. vieta – Romans Barkus / Artūrs Auders (ŠMK “Priekule”, Latvija)

33. vieta – Andris Ziemelis / Kristaps Mickus (ŠMK “Priekule”, Latvija)

Nākamās starptautiskās sacensības šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvji aizvadīs no 13. līdz 16. novembrim, kad priekulnieki Laima Upeniece un Madars Razma piedalīsies šautriņu mešanas festivālā Džērsijā.

Informācija tika sagatavota no “Latvia Open” un  Latvijas Darts Organizācijas mājas lapām.